İşinizi Şansa Bırakmayın

İşinizi Şansa Bırakmayın

Erkekler için artık en uğrak adreslerden biri haline gelen escort siteleri kimi zaman bir tuzak haline dönüşebilmektedir. Özellikle insanları kandırmak için çok sık kullanılan bu siteler muhteşem bayan resimleri ve profil sayfaları ile daha ilgi çekici hale geliyor. Evli veya ilişkileri olan erkeklerin dahi farlı bayanlar ile cinsel deneyimler yaşayabilmek amacı ile kullandıkları bu sitelerin seçimi kesinlikle çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bilindiği gibi insanların cinselliğe kaşı olan aşırı ilgileri kimi zaman doğru karar vermelerine de engel olabilmektedir. Bu tarz sitelerde en çok rastlanılan dolandırılma şekli iletişime geçilen kişilerin bir araya gelmeden önce erkeklerden taleplerde bulunması ve erkeklerin de bu teklifi kabul etmeleridir. Çoğu zaman kaparo anlamında para talep eden bayanlar daha sonra tüm iletişim araçlarını kapatarak ortadan kaybolmakta ve erkeklerin sıkıntıya sokmaktadırlar.Bu duruma düşmemek için yapılması gereken ilk iş seçilen sitelerin geçmişleri hakkında bilgi sahibi olmaktır.

Bu alanda çok sayıda site olması sebebi ile özellikle geçmişte bu tarz sitelerden yardım almamış olan kişilerin yanlış seçim yapma ihtimalleri de yükselmektedir. Uzmanlar seçilen sitelerin uzun zamandan bu yana yayında olan ve çok sayıda kişinin sürekli olarak kullandıkları siteler olmasına özen gösterilmesi gerektiğini belirtmektedirler. Aynı zamanda seçilen bayanlardan gelecek olan tekliflerin de hemen kabul edilmemesi ve bir araya gelmeden önce herhangi bir gönderim yapılmaması da çok önemlidir.